Lambda 1/4

Technologie přepěťových ochran Lambda 1/4 (čtvrtvlnný zkrat) poskytuje velmi dobré možnosti pro aplikace v komunikační technice. Ochranný modul se skládá z koaxiální části s odpovídajícími konektorem je spojen se zkratovaným vedením Lambda. Délka vedení Lambda se mění s jmenovitou frekvencí přepěťové ochrany. Tato ochrana se výborně hodí pro och...

Technologie přepěťových ochran Lambda 1/4 (čtvrtvlnný zkrat) poskytuje velmi dobré možnosti pro aplikace v komunikační technice. Ochranný modul se skládá z koaxiální části s odpovídajícími konektorem je spojen se zkratovaným vedením Lambda. Délka vedení Lambda se mění s jmenovitou frekvencí přepěťové ochrany. Tato ochrana se výborně hodí pro ochranu přenosů v úzkém pásmu a je vhodná pro frekvence až do několika GHz. 

Ochranné funkce se dosáhne propojením vnitřního koaxiálního vodiče s vnějším vodičem Lambda, čímž se vytvoří čtrtvlnný zkrat – vznikne pasivní filtr, který tlumí frekvence ležící mimo spektrum požadované provozní frekvence. Tím, že je přímo spojen vnitřní a vnější vodič, není možný přenos stejnosměrných napětí/proudů.

Díky použité technologii lze dosáhnout vysokých hodnot Iimp a I max.

Zobrazit

Lambda 1/4 V této kategorii není žádné zboží.