Obchodní podmínky

Platí pro všechny! Jak pro Vás, tak pro nás. Můžete se spolehnout, že své slovo dodržíme!

Obchodní podmínky vymezují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího v internetovém obchodu www.svodice-prepeti.cz, provozovaného Filipem Dvořákem IČO: 76003159.

  1. Objednávky přijímáme  

   - prostřednictvím internetového obchodu www.svodice-prepeti.cz
   - elektronickou poštou na adresu obchod@svodice-prepeti.cz
   - telefonicky na mobilním čísle +420 602 489 812

Objednávka se stává závaznou až po námi zkontrolované objednávce a následným potvrzením. V případě objednávky zbožís navrženou cenou dohodou se objednávka stává závaznou až po oboustraném odsouhlasení dohodnuté ceny.

   2. Dodací podmínky

Veškeré zboží, pokud není uvedeno jinak je skladem u nás nebo u našeho dodavatele. Zboží tedy expedujeme do 24h od objednání. O termínu expedice budete informováni na email, který uvedete v objednávce.

   3. Způsob platby - zvolte si platbu, která Vám nejvíce vyhovuje

Dobírkou - nejrychlejší a nejběžnější způsob. Při placení a dodání zboží tímto způsobem platíte při obdržení zásilky. Součástí zásilky je vždy i faktura, která je zabalena u zboží.

Převodním příkazem - zboží Vám pošleme až po připsání celé částky na náš účet. Variabilní symbol bude stejný jako čísloobjednávky.

Platba v hotovosti - v hotovosti můžete platit při osobním vyzvednutí zboží nebo pokud Vám zboží povezeme po Praze a jejím okolí.

   4. Záruka vrácení peněz - nejbezpečnější nákup zboží!

V souladu s § 53, odst. 7 Obč.Z. má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží v případě, pokud byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku a to bez udání důvodu. Dále má kupující právo na vrácení kupní ceny za zboží včetně nákladů na doručení zboží. Lidově řečeno - zboží můžete do 14 dnů od doručení bez udání důvodu vrátit a my Vám vrátíme peníze!

Rozhodnete-li se pro odstoupení od kupní smlouvy v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky:

  • zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání či opotřebení
  • pokud možno v původním obalu
  • s veškerým příslušenstvím (tedy včetně návodů, záručních listů atd.).

Při nesplnění uvedených podmínek může prodávající vůči spotřebiteli uplatnit kompenzaci za snížení hodnoty vraceného zboží.
Doporučujeme v případě odstoupení od smlouvy užít k tomu určený formulář dostupný na konci těchto obchodních podmínek, v tomto formuláři jsou také uvedeny veškeré bližší informace o postupu. 
Zboží doporučujeme zaslat pojištěné a doporučeně. (Doporučeně neznamená na dobírku!)

   5. Závěrečná ustanovení

Kupující zasláním objednávky potvrzuje bez výhrad svůj souhlas s obchodními podmínkami a cenou zboží včetně poštovného. Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 01. 01. 2011 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.