Nové Svodič přepětí DS41S-230 1-pólový Zobrazit větší

Svodič přepětí DS41S-230 1-pólový

4401100

Nové

611,00 Kč s DPH

504,96 Kč bez DPH

Více informací

Svodiče přepětí řady DS40 jsou díky svým hodnotám svodového proudu zařazeny jako svodiče typu 2 a jsou určeny především jako svodiče v podružných elektrických rozvaděčích v oblastech se středním výskytem blesků. Tyto svodiče se dodávají ve všech běžných provedeních (1-pólové, TNC, TNS, TT). Svodiče přepětí pro sítě TT se realizují v kombinaci se svodičem přepětí DS41 TT.

Svodiče přepětí řady DS40 se skládají z vysokovýkonného varistoru s tepelným odpojovačem a optickou indikací poruchy. Tyto svodiče jsou standardně osazeny dálkovou indikací poruchy.

Řada DS40 se vyrábí pro různá napájecí napětí, svodiče se montují na DIN lištu. Svodiče řady DS40 jsou v modulárním provedení (základový díl a zásuvné jednotky), což umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu v případě poruchy.

Pól, 2 póly (1+1 nebo 2+0), TNC (3+0), TNS (4+0), TT (3+1)
Imax = 40 kA/pól, až 160 kA/přístroj
In = 20 kA/pól, až 80 kA/přístroj
Výměnné ochranné moduly
Žádný následný proud
Varistorová technologie
Dálková signalizace standardně

Díky dalšímu vývoji a zlepšené konstrukce varistorů se firmě CITEL podařilo snížit napěťovou ochrannou hladinu Up a přitom splnit stávající požadavky kladené na testy napětí TOV (TOV = krátkodobé provozní přepětí).

Řada DS40 je k dispozici (podobně jako i ostatní řady CITEL) pro všechny typy sítí a všechna potřebná zapojení.

Firma CITEL je toho názoru, že v sítích TT by měly být ty díly, jejichž činnost nemůže být monitorována, schopny svést vyšší proudy než zbývající díly. Přitom žádný výrobce na světě není schopen kontrolovat správnou funkci jiskřiště zapojeného mezi N – PE. Proto firma CITEL nabízí jako jediný výrobce jiskřiště zapojeného mezi N – PE jmenovitý svodový proud In ve výši 80 kA (8/20).

Ke stažení